Uitslagen wedstrijden

calender.jpg
8/jan Loopcross GRS Gent
     
4/feb Ergometerwedstrijd GRS Gent
19/feb 12e Brussels Rowing Winter Regatta RSNB (geen deelname van KRSG) Brussel
25-26 februari 23e Brugge Boat Race KRB
zaterdag               zondag
Brugge
     
19/mrt 44e Tête de Rivière les 3Y Seneffe
26/mrt 8e Handicap de la Vallée Mosanne RCNSM Wépion
     
1-2/apr
2/apr
Trials   Detail zaterdag    Detail zondag    Samenvatting
16e Havenregatta UNB
Hazewinkel
Brussel
7/apr Universitaire Regatta GRS Gent
8-9 april 40e Voorjaarsregatta GRS
Zaterdag      Zondag
Gent
22-23 april Belgisch Kampioenschap korte boten KBR-Antw.
Heats zaterdag        Heats zondag
Finales Zaterdag      Finals Zondag
Hazewinkel
29/apr 20e Jeugdduatlon KRCG Gent
30/apr 28e Handicap de la Meuse RSNM Luik
     
6-7 mei 98e May Regatta KRSG
Heats zaterdag        Heats zondag
Finals zaterdag        Finals zondag
Gent
14/mei 49e Regatta RCNT Maubray
20/mei 27e Jeugdtriatlon GRS Gent
28/mei Gravelines
     
3/jun Jeugdtriatlon BTR Brugge
24/jun 10e Handicap de Visé RCNV Visé
24/jun 29e Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel
     
27/aug 1.000 mêtres de Liège RCAE Luik
     
2/sep 35e Jeugdtriatlon KRSG Gent
3/sep 5e Trofee van Vlaanderen KRSG Gent
9-10 september 121e Regatta KRCG Gent
16/sep 30e Jeugdtriatlon KRSNO Oostende
23-24 september Belgisch Kampioenschap lange boten KBR-RSNB Hazewinkel
     
1/okt 20e Jeugdduatlon KRB Brugge
7/okt Jeugdroeihappening VRL-KRSG Gent
19/okt 60e Marathon de la Meuse RSNM Luik
     
5/nov 12e Plassendale Cup KRSNO Oostende
12/nov Lange afstandswedstrijd VRL-LFA nog te bepalen
18/nov 19e Open Belgian Indoor Championship ARV Antwerpen
     
3/dec 11e Tête de Rivière Universitaire SNUB Brussel
17/dec Ergorun KRSNO Oostende
30/dec 21e Estafette der Watersporters KRSG Gent
     

2016-calendar-template.jpg
Datum Evenementen roeien 2016 Inrichter Plaats
10/01/2016 Loopcross GRS Gent
6/02/2016 Ergometerwedstrijd GRS Gent
21/02/2016 92e Winterhandicap (geen deelname KRSG) RSNB Brussel
27-28/02/2016 Brugge Boat Race zaterdag  zondag KRB Brugge
20/03/2016 Tête de Rivière International 3Y Seneffe
26/03/2016 15e Havenregatta UNB Brussel
27/03/2016 Handicap International de la Vallée Mosane RCNSM Wépion
2/04/2016 Time Trials Vlaamse Roeiliga VRL Hazewinkel
3/04/2016 Time Trials Vlaamse Roeiliga   samenvatting VRL Hazewinkel
9/04/2016 39e Internationale Voorjaarsregatta GRS Gent
10/04/2016 39e Internationale Voorjaarsregatta GRS Gent
21/04/2016 International Student Regatta VRL Gent
23/04/2016 BK Korte boten finals            heats KBR/Antw. Hazewinkel
24/04/2016 BK Korte boten finals            heats KBR/Antw. Hazewinkel
30/04/2016 Jeugduatlon KRCG KRCG Gent
7/05/2016 97e Internationale May Regatta        heats KRSG Gent
8/05/2016 97e Internationale May Regatta        heats KRSG Gent
15/05/2016 48ème Régates de Maubray RCNT Maubray
21/05/2016 Jeugdtriatlon GRS GRS Gent
22/05/2016 Handicap International de la Meuse RSNM Luik
29/05/2016 20ème Boucle de Liège UNL Luik
4/06/2016 Jeugdtriatlon BTR BTR Brugge
25/06/2016 9ème Handicap International de Visé RCNV Visé
26/06/2016 Jeugdtriatlon TRT TRT Hazewinkel
20/08/2016 Nationale Recreatieve Regatta VRL Hazewinkel
28/08/2016 1000 m de Liège RCAE Luik
3/09/2016 Jeugdtriatlon Roland Werbrouck KRSG Gent
4/09/2016 4e Trofee van Vlaanderen Victor Uytterhaegen KRSG Gent
10/09/2016 120e Internationale Regatta KRCG KRCG Gent
11/09/2016 27e Open Sprintcup - 14de Drieluik van Club Gent

Drieluik
KRCG Gent
17/09/2016 Jeugdtriatlon Oostende KRNSO Oostende
24/09/2016 Belg. Kampioenschap. Lange Boten + Regatta RSNB KBR/RSNB Hazewinkel
25/09/2016 Belg. Kampioenschap. Lange Boten + Regatta RSNB KRB/RSNB Hazewinkel
2/10/2016 Championnat de la LFA  LFA Visé
2/10/2016 Jeugdduatlon KRB KRB Brugge
8/10/2016 VRL Jeugdroeihappening VRL Gent
15/10/2016 58ème Marathon International RSNM RSNM Luik
15-16/10/2016 Jeugdstage KBR KBR Hazewinkel
6/11/2016 Plassendale Cup KRNSO Oostende
13/11/2016 Lange afstandswedstrijd VRL/LFA Seneffe
19/11/2016 OBIC ARV Antwerpen
4/12/2016 8ème Tête de Rivière SNUB Brussel
26/12/2016 19e estafette voor watersporters KRSG Gent
2015calendar.jpg
maand dag activiteit plaats
januari 11 Loopcross GRS Gent
februari  7 Ergometerwedstrijd GRS Gent
februari 15 Winterhandicap RSNB Brussel
februari 28 NB8+ KRB Brugge
maart  1 Brugge Boat Race KRB (geen deelname KRSG) Brugge
maart 22 Tête de la Rivière Les 3Y Seneffe
maart 29 Handicap de la Vallée Mosane RCNSM (geen deelname KRSG) Wépion
april  5 Havenregatta UNB Brussel
april 11 Lenteregatta GRS Gent
april 12 Lenteregatta GRS Gent
april 18 Time Trials VRL Hazewinkel
april 19 Time Trials VRL  Summary Hazewinkel
april 25 BK korte boten + Antwerpse regatta Heats Hazewinkel
april 26 BK korte boten + Antwerpse regatta Heats Hazewinkel
mei  2 Jeugdduatlon KRCG Gent
mei  9 finals May Regatta KRSG  Heats Gent
mei 10 finals May Regatta KRSG Heats Gent
mei 14 Regatta RCNT Maubray
mei 16 Jeugdtriatlon GRS Gent
mei 17 Royal Rowing Relay RSNB - afgelast Brussel
mei 24 Handicap de la Meuse RSNM - geen deelname KRSG Luik
mei 31 Boucle de Liège UNL - geen deelname KRSG Luik
juni  6 Jeugdtriatlon BTR Dudzele
juni 21 Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel
juni 27 Handicap de Visé CNV Visé
augustus 30 1.000 mètres de Liège RCAE - afgelast Luik
september  5 Championnat de la LFA - geen deelname KRSG Brussel
september  5 Jeugdtriatlon KRSG Gent
september  6 Trofee van Vlaanderen KRSG Gent
september 19 Drieluik KRCG Gent
september 20 Drieluik KRCG  Samenvatting drieluik Gent
september 26 Jeugdtriatlon KRSNO Oostende
oktober  3 BK lange boten + regatta RSNB Hazewinkel
oktober  4 BK lange boten + regatta RSNB Hazewinkel
oktober 11 Jeugdduatlon KRB Brugge
oktober 17 Jeugdroeihappening VRL Gent
oktober 17 Marathon de Liège RSNM - geen deelname KRSG Luik
november  8 Plassendale Cup KRSNO - afgelast Oostende
november 14 Lange afstandwedstrijd VRL Seneffe
november 21 OBIC (BK indoor) ARV Antwerpen
december  6 Tête de Rivière SNUB Brussel
december 27 Loopestafette KRSG Gent
2014calendar.jpg
maand dag activiteit plaats
januari 11 jeugdergometerrace Uithoorn (NED)
januari 12 loopcross GRS  Gent
februari 8 ergometerwedstrijd GRS Gent
februari 16 90ste Winterhandicap en Brussels Winter regatta RSNB  Brussel
maart 1 NB8+ Brugge Boat race KRB  Brugge
maart 2 Nieuweghe-Brugge KRB Brugge
maart 9 Rivierenhoofd Les 3Y  Seneffe
maart 22 + 23 Time Trials Vlaamse Roeiliga (summary) - (volledig) Hazewinkel
maart 30 5de Lentehandicap Hoge Maas RCNSM geen deelname van KRSG Wépion
april 6 Havenregatta UNB Brussel
april 12 + 13 Internationale regatta GRS Gent
april 26 + 27 Belgische Roeikampioenschappen korte boten Hazewinkel
mei 3 17de Jeugdduatlon KRCG  Gent
mei 10 + 11 Internationale regatta KRSG Gent
mei 17 Jeugdtriatlon GRS Gent
mei 17 + 18 Watersportdagen Bloso Vlaanderen
mei 18 Internationale Handicap van de Maas RSNM Liège
mei 29 Regatta RCNT  Maubray
juni 1 Boucle de Liège UNL Liège
juni 7 Jeugdtriatlon BTR Dudzele
juni 22 Jeugdtriatlon TRT Hazewinkel
juni 28 7de Internationale Handicap CNV  Visé
augustus 31 1000m van Luik RCAE Liège
september 6 32ste Jeugdtriatlon KRSG Gent
september 7 Trofee van Vlaanderen - "Memorial Victor Uytterhaegen" Gent
september 13 + 14 Internationale regatta KRCG - Drieluik van Club Gent Gent
september 20 Jeugdtriatlon KRNSO - afgelast Oostende
september 27 + 28 Belgische Roeikampioenschappen lange boten+regatta RSNB Hazewinkel
oktober 5 Jeugdduatlon KRB Brugge
oktober 5 LFA - kampioenschappen - UNB geen deelname van KRSG Brussel
oktober 11 VRL Jeugdroeihappening Gent
oktober 12 30ste Biathlon CRB Anderlecht
oktober 18 57ste Internationale Marathon RSNM geen deelname van KRSG Liège
oktober 25 Lange afstandswedstrijd VRL/LFA Dudzele
november 9 Plassendale Cup - Lange Afstand KRNSO  afgelast Brugge-Oostende
november 22 OBIC Belgisch Kampioenschap indoor ARV Antwerpen
november 30 7de Rivierenhoofd SNUB geen deelname van KRSG Brussel
december 28 16de Loopestafette voor watersporters KRSG Gent

BK lange boten 2014 8+M

Realisatie: Nicolaas Van Renne

Competitie 2013

datum activiteit
9 februari ergometerwedstrijd GRS
17 februari 87ste Winterhandicap en Brussels Winter regatta RSNB
2 maart NB8+ KRB
3 maart NB8+ KRB
10 maart Rivierenhoofd Les 3Y
23+24 maart Time Trials Vlaamse Roeiliga - afgelast wegens te gure weersomstandigheden
22-24 maart  WorldCup 1 Sydney
24 maart 4de Lentehandicap Hoge Maas RCNSM (geen deelname KRSG)
7 april Havenregatta UNB
13+14 april Internationale regatta GRS uitslagen weekend
27+28 april Belgische Roeikampioenschappen korte boten uitslagen zaterdag uitslagen zondag
4 mei 15de Jeugdduatlon KRCG
9 mei Regatta RCNT
11+12 mei Internationale regatta KRSG zaterdag schiftingen finales zondag schiftingen finales
18 mei Jeugdtriatlon GRS
19 mei Internationale Handicap van de Maas RSNM
25+26 mei EK Juniores Minsk (Belarus)
26 mei Boucle de Liège UNL
1 juni Jeugdtriatlon BTR
30 mei-2 juni EK Sevilla (Spanje) - volledig - samengevat
21 à 23 juni WorldCup II Eton (GBR) - geen Belgische deelname
29 juni 6de Internationale Handicap CNV
30 juni Jeugdtriatlon TRT
12 à 14 juli WorldCup III Luzern (SUI) - enkel Evi Geentjens (TRT)
24 à 28 juli WK u23 Linz (Eveline Peleman (KRSG - 4de) - Hannes Obreno (BTR - 2de) - Marine Lewuillon (UNB - 5de) - Serlez-Lambregt (KRNSO - 12de)
2 à 4 augustus Coupe de la Jeunesse Luzern - zaterdag - zondag / totaalklassementen
7 à 11 augustus WK junior Trakai (LTU)
25 augustus 1000m van Luik RCAE
25 augustus à 1 september WK senior Chungju (KOR)
7 september 31ste Jeugdtriatlon KRSG – memorial Roland Werbrouck
8 september 1ste Trofee van Vlaanderen - "Memorial Victor Uytterhaegen
14+15 september Internationale regatta KRCG - Drieluik van Club Gent
21 september Jeugdtriatlon KRNSO
28+29 september Belgische Roeikampioenschappen lange boten+regatta RSNB zaterdaguitslagen zondaguitslagen volledige uitslagen
6 oktober Jeugdduatlon KRB
6 oktober LFA - kampioenschappen
12 oktober VRL Jeugdroeihappening
13 oktober Biathlon CRB
19 oktober Internationale Marathon RSNM
26 oktober Lange afstandswedstrijd VRL
10 november Plassendale Cup - Lange Afstand KRNSO
16 november OBIC Belgisch Kampioenschap ergometer
8 december 6de Rivierenhoofd SNUB
29 december 17de Loopestafette voor watersporters KRSG

Competitie 2012

Datum Inrichtende vereniging + organisatie
JANUARI
8 januari GRS - Loopcross
14 januari Uithoorn (NED) - Jeugd Ergometerwedstrijden
28 januari GRS - 19e Ergometerwedstrijden
FEBRUARI
12 februari RSNB - Winterhandicap + RSNB - Winterregatta - afgelast door vriesweer!!
25 februari RSNB - Run & bike voor roeiers
MAART
3 maart KRB - NB8+ Nieuweghe-Brugge voor achtriemen
4 maart KRB - Nieuweghe-Brugge lange afstand
Elitis Cup
- Masters Handicap
11 maart Les 3Y - Tête de rivière/Rivierenhoofd
25 maart RCSNM - Lentehandicap van de Hoge Maas
APRIL
1 april UNB - Havenregatta
7 & 8 april GRS - Internationale regatta resultaten zaterdag
GRS - Internationale Belgische Kampioenschappen Juniores
GRS - Internationale Vlaamse Kampioenschappen Seniores resultaten zondag
21 & 22 april RARC-KAWV/KBR - Kampioenschap van België korte boten
uitslagen zaterdag
- uitslagen zondag
28 april KRCG - Jeugdduatlon (lopen+roeien in lijn)
MEI
1 mei RSNB - Stroke across the City
4-6 mei FISA - World Cup I in Belgrado (Servië)
5 & 6 mei KRSG - 93e lnternationale Regatta
KRSG - 34e Internationale Belgische Kampioenschappen voor Seniores
KRSG - 9e Internationale Vlaamse Kampioenschappen voor Juniores
12 mei GRS - Jeugdtriatlon (lopen+slalom+lijn)
17 mei RCNT - Regatta in Maubray
20 mei SRSNML - Internationale handicap van de Maas (geen deelname KRSG)
20-23 mei
25-27 mei
FISA - Final Olympic Qualificaton Regatta Luzern (Zwitserland)

FISA - World Cup II in Luzern (Zwitserland)
26 mei UNL - Boucle de Liège (geen deelname KRSG)
27 mei VVR - Internationale Handicap Keizer Karel Cup - lange afstand
JUNI
2 juni BTR - Jeugdtriatlon (lopen+slalom+lijn)
8-10 juni FISA - European Rowing Championships Junior - Bled (Slovenië)
15-17 juni FISA - World Cup III in München (Duitsland)
24 juni TRT - Jeugdtriatlon (lopen+slalom+lijn)
30 juni CNV - Internationale handicap van Visé
JULI
11-15 juli FISA - World Rowing U23 Championships in Trakai (Litouwen)
20-22 juli Coupe de la Jeunesse - Banyoles (Spanje)
uitslagen zaterdag- uitslagen zondag - totaalklassement
28 juli-
4 augustus
Olympische Spelen - Londen (Groot-Britannië)
AUGUSTUS
18 augustus KRSG - Intieme regatta (clubkampioenschap)
14-19 augustus FISA - World Rowing Senior & Junior Championships in Plovdiv (Bulgarije)
25 augustus CNV - Visé Speed race (afgelast!)
26 augustus RCAE - 1000m van Luik
SEPTEMBER
1 september KRNSO - Jeugdtriatlon (lopen+slalom+lijn)
2 september RARC/KAWV - Najaarsregatta (afgelast)
8 & 9 september KRCG - Internationaal drieluik
14-16 september FISA - European Rowing Championships in Varese (Italië)
15 september KRSG - 30e Jeugdtriatlon - Memorial Werbrouck Roland - Uitslagen
22- 23 september RSNB/KBR - lnternationale Regatta + Kampioenschap van België lange boten
Volledige uitslagen.
30 september KRB - Jeugdduatlon (lopen+roeien in lijn)
OKTOBER
6 oktober RCNSM/LFA - Championnats de la Ligue Francophone in Wépion
6 oktober VRL/KRCG - Jeugdroeihappening
13 oktober SRSNM - Internationale Marathon van Liège
21 oktober CRB - Biathlon
27 oktober VRL - Langeafstandswedstrijd Brugge
NOVEMBER
4 november SNUB - 6de Rivierenhoofd
11 november KRNSO - Plassendale Cup Lange afstand
17 november OBIC - Open Belgian Indoorrowing Championship
DECEMBER
30 december KRSG - Loopestafette voor watersporters

Competitie 2011

Datum Inrichtende vereniging + organisatie
JANUARI
9 januari GRS - Loopcross
29 januari GRS - 18e Ergometerwedstrijden
FEBRUARI
13 februari RSNB - Winterhandicap
RSNB - Winterregatta
26 februari KRB - NB8+ Nieuweghe-Brugge voor achtriemen
27 februari KRB - Nieuweghe-Brugge lange afstand - Elitis Cup / Handicap Masters
MAART
13 maart Les 3Y - Tête de rivière/Rivierenhoofd
20 maart RCSNM - Lentehandicap van de Hoge Maas (geen deelname van KRSG)
APRIL
3 april UNB - Havenregatta
9 & 10 april
GRS - Internationale regatta - zaterdag 9/4 / zondag 10/4
23 & 24 april RARC-KAWV/KBR - Kampioenschap van België korte boten
30 april KRCG - Jeugdduatlon (lopen+roeien in lijn)
MEI
1 mei RSNB - Stroke across the City (geen deelname van KRSG)
7 & 8 mei KRSG - 92e lnternationale Regatta
KRSG - 33e Internationale Belgische Kampioenschappen voor Seniores
KRSG - 8e Internationale Vlaamse Kampioenschappen voor Juniores
14 mei GRS - Jeugdtriatlon (lopen+slalom+lijn)
15 mei SRSNML - Internationale handicap van de Maas (geen deelname van KRSG)
22 mei RCNT - Regatta in Maubray
22 mei Gravelines
28 mei UNL - Boucle de Liège (geen deelname van KRSG+afgelast wegens te lage waterstand)
27-29 mei FISA - World Cup I in München (Duitsland)
29 mei VVR - Internationale Handicap Keizer Karel Cup - lange afstand (afgelast)
JUNI
4 juni BTR - Jeugdtriatlon (lopen+slalom+lijn)
17-19 juni FISA - World Cup II in Hamburg (Duitsland)
25 juni CNV - Internationale handicap van Visé (geen deelname KRSG)
26 juni TRT - Jeugdtriatlon (lopen+slalom+lijn)
JULI
8 -10 juli FISA - World Cup III in Luzern (Zwitserland)
21-24 juli FISA - World Rowing U23 Championships in Amsterdam (Nederland)
29 - 31 juli Coupe de la Jeunesse - Linz (Oostenrijk) vrijdag/ zaterdag / zondag / landenklassement
AUGUSTUS
4-7 augustus FISA - World Rowing Junior Championships in Eton (Groot-Brittannië)
6 augustus VVR - Golden River tocht
20 augustus KRSG - Intieme regatta = clubkampioenschap
23 - 28 augustus FISA - World Rowing Championships in Bled (Slovenië) - volledige uitslag
28 augustus RCAE - 1000m van Luik
SEPTEMBER
3 september KRNSO - Jeugdtriatlon (lopen+slalom+lijn)
4 september RARC/KAWV - Najaarsregatta (afgelast)
7-11 september FISA - World Rowing Masters Regatta in Poznan (Polen) - geen Belgische deelname!
10 & 11 september KRCG - Internationaal drieluik
16-18 september FISA - European Rowing Championships in Plovdiv (Bulgarije)
17 september KRSG - 29e Jeugdtriatlon - Memorial Werbrouck Roland
24 & 25 september RSNB/KBR - lnternationale Regatta + Kampioenschap van België lange boten zaterdag
uitslagen zondag
OKTOBER
1 oktober KRSG - Recreatietoertocht
2 oktober KRB - Jeugdduatlon (lopen+roeien in lijn)
2 oktober CNV/LFA - Championnats de la Ligue Francophone in Visé
3 oktober VRL - eindklassering allroundcriterium voor 12- en 14-jarigen
8 oktober VRL/KRSG - Jeugdroeihappening
9 oktober CRB - Internationale Biathlon (afgelast)
15 oktober Willem III A'dam - Jeugdestafette met deelname van onze 10-12-14-jarigen
22 oktober SRSNM - Internationale Marathon van Liège
NOVEMBER
6 november SNUB - Rivierenhoofd
13 november KRNSO - Plassendale Cup Lange afstand
19 november OBIC - Open Belgian Indoorrowing Championship
DECEMBER
18 december KRSG - Loopestafette voor watersporters